در دیدار رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان با فرماندار بندرگز اتمام ساختمان آموزشی واحد بندرگز در آینده نزدیک
دکتر شهریاری، رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان با علی اصغر میرزایی، فرماندار بندرگز دیدار بعمل آورد.
به گزارش روابط عمومی این دانشگاه، قربان شهریاری،مقام عالی دانشگاه پیام نور استان در این نشست پیرامون تسریع ساخت ساختمان جدید دانشگاه پیام نور واحد بندر گزخواستار تلاش و مساعدت مسئولین شهرستانی و بویژه میرزایی،فرماندار این منطقه جهت ارائه خدمات آموزشی در خور شأن دانشجویان این شهرستان شد.
این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت: ساختمان آموزشی در حال ساخت واحد بندرگز تاکنون 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که 5 درصد باقیمانده این پروژه نیازمند 3 میلیارد ریال اعتبار مازاد می باشد.
فرماندار بندرگز نیز در این جلسه ضمن تقدیر از تلاشها و زحمات مسئولین دانشگاه پیام نور در راستای ارتقای کیفیت آموزش عالی در اقصی نقاط استان اذعان داشت: به منظور تسریع در ساخت ساختمان آموزشی و بهره برداری از آن، قول مساعدی مبنی بر کمک خیرین شهرستان برای اتمام پروژه به مسئولین دانشگاه پیام نور داد تا بحمدا... با تزریق این اعتبار، ساختمان آموزشی واحد بندرگز در بهمن ماه سالجاری مورد بهره برداری قرار گیرد.
قابل ذکر است،دانشگاه پیام نور واحد بندر گز با بیش از 600 دانشجو دارای 6 رشته حسابداری،حقوق،الهیات،علوم اجتماعی،مدیریت دولتی و مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی می باشد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما